Про нас

Працюємо на ринку більше 15 років. За цей час ми накопичили достатній досвід у сфері виробництва і продажу на ринках України, Молдови та інших країн.

Завдяки чіткому, своєчасному виконанню зобов’язань ми заслужили довіру багатьох організацій.

Ми співпрацюємо з комерційними та державними підприємствами, включаючи великі міжнародні структури.

Ми реалізуємо наступні види пічного палива:

  1. Світлі нафтопродукти. Використовуються в різних промислових сферах. На такому ресурсі функціонують масивні генератори, системи опалення селищ, індивідуальні будинки. Відрізняються рядом переваг, серед яких варто виділити високий рівень тепловіддачі.

  2. Темні нафтопродукти. Є відмінною заміною дизелю, природному газу. Їх успішно використовують пересічні споживачі, власники котелень малої потужності, об’єкти сільського господарства, промислові підприємства. Пальне відрізняється високим рівнем калорійності, економічністю, ефективністю.

  3. Паливо котельне коксохімічне. Це продукт переробки нафти і хімічного синтезу методом коксування. Призначається для потужних котельних установок, підприємств важкої промисловості.

  4. Паливо пічне альтернативне марка МС. Створюється шляхом реакції хімічного типу. Здатне виробляти велику кількість тепла. Використовують у технологічних процесах з переробки сільськогосподарської продукції, на металургійних об'єктах, у фармакологічній промисловості, асфальтно-бетонні заводи.

Характеристики всіх партій товарів відповідають ДСТУ і ТУ.

Переваги нашої компанії

Ми маємо за плечима великий досвід роботи і успішну практику. На наших клієнтів очікує:

  1. Власне виробництво палива пічного альтернативного марка МС.

  2. Суворий контроль якості. Пальне відповідає ТУ і ГОСТ. Марка нафтопродуктів підтверджена документами державного зразка.

  3. Складування та зберігання. Власні склади, розташовані в Черкасах і Полтаві, дають можливість придбати продукцію в необхідних об’ємах, навіть якщо покупцю потрібна дуже велика партія.

  4. Оперативне транспортування. Здійснюємо перевезення нафтопродуктів по Україні, Молдові та іншим країнам. Для перевезення пального використовується парк спеціалізованих автотранспортних засобів з цистернами різних об’ємів, що дозволяє застосовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми раді запропонувати вам конкурентні ціни на паливо. Високий рівень обслуговування і компетенція у сфері паливної промисловості створять ідеальні умови для співпраці з нами – зробіть вибір на користь професіоналів.

 

Наші переваги

Доступна ціна
Якість продукції
Широка географія поставок
Оперативна доставка